Gizlilik Politikası

(Kiminbunumara) kiminbunumara.com sitesinde yorum, kayıt, numara sorgulama ve içerik gönderenlerin IP adresi gibi bilgileri resmi makamlardan aksi yönde bir talep gelmediği ve 4.maddedeki hâl ortaya çıkmadığı sürece gizlilik içerisinde saklanmaktadır.

Kiminbunumara, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kiminbunumara, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Kullanıcıların kiminbunumara.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kiminbunumara.com, açık ve net olarak dolandırıcılık yapıldığı tespit edilen telefon numaraları için, ziyaretçileri yanıltıcı, asılsız sahte/yandaş yorumun yapıldığı ilgili telefon numarasındaki yorum bölümünde, siteye gönderilen fake(sahte) yorum/yorumları yapan kişi veya kişilerin(yandaşların) IP adreslerini, resmi makamlardan bir talep gelmesi beklenmeden yorum sayfasında ifşa edebilecektir ve söz konusu bu durum, ilgili kişiler tarafından dolandırılmış olan ziyaretçilerin, resmi makamlara şikayetlerini daha kolay yapabilmesini amaçlandırmaktadır.

Reklam
Son Yorumlar